@prev AMINET10:Lists/part_nn/E/E
@{"fant_asm.lha" system "AMINET10:Tools/Inspect dev/asm/fant_asm.lha"}       dev/asm    657K   5 @{"Assemblercourse in german language, Disk1" system "AMINET10:Tools/Inspect dev/asm/fant_asm.readme"}
@{"FastIPrefs4012.lha" system "AMINET10:Tools/Inspect util/boot/FastIPrefs4012.lha"} util/boot    9K  10 @{"IPrefs has been rewritten for KS 3.1" system "AMINET10:Tools/Inspect util/boot/FastIPrefs4012.readme"}
@{"fifolib38_1.lha" system "AMINET10:Tools/Inspect util/misc/fifolib38_1.lha"}    util/misc   65K   3 @{"FIFO library and handler v38.1" system "AMINET10:Tools/Inspect util/misc/fifolib38_1.readme"}
@{"FTP.lha" system "AMINET10:Tools/Inspect comm/maxs/FTP.lha"}            comm/maxs    4K   5 @{"FTP Door for MAX BBS V 1.0" system "AMINET10:Tools/Inspect comm/maxs/FTP.readme"}
@{"fw4030r2.lha" system "AMINET10:Tools/Inspect biz/patch/fw4030r2.lha"}       biz/patch  149K  10 @{"68030 Patches for FinalWriter 4.0" system "AMINET10:Tools/Inspect biz/patch/fw4030r2.readme"}
@{"fw4030r3.lha" system "AMINET10:Tools/Inspect biz/patch/fw4030r3.lha"}       biz/patch  168K   8 @{"68030 Patches for FinalWriter 4.0" system "AMINET10:Tools/Inspect biz/patch/fw4030r3.readme"}