@database MSX.guide
@rem $VER: By OPi dla MACD
@wordwrap
@node MAIN "La la la .."

Czas na Sound...

Oto Twórcy:

@{"SuHy oF sa2k!^4malina" link suhy} »»Duűo starych modków

@{"Ivo oF 4malina" link ivo} »» 3 Modki w DigiBoosterPro !

Znów klepie : @{b}OPi oF 4malina^sa2k!@{ub}

@endnode

@node ivo "Ivek nadaje .. =]"

@{i}Tytuî:@{ui}Another Love
@{i}Typ:@{ui}Coô a`la HardCore , moűe Rave ?
@{i}Fromat:@{ui}DigiBoosterPro

Tytuî mylâcy bo sam modek nie ma nic wspólnego z The Prodigy!

@{i}Tytuî:@{ui}M.B
@{i}Typ:@{ui}Rave 
@{i}Fromat:@{ui}DigiBoosterPro

Ulepszona wersja starego ProTrackera

@{i}Tytuî:@{ui}PhonkJungle
@{i}Typ:@{ui}Ambient-Jungle
@{i}Fromat:@{ui}DigiBoosterPro

Najlepszy [IMHO] modek Iva!

Ivo jest posiadaczem zarejestrowanego @{b}DigiBoosteraPro@{ub}

@endnode

@node suhy " ....::::S·u·H·y::::...."

@{i}Tytuî:@{ui}ConDon
@{i}Typ:@{ui}Slow
@{i}Fromat:@{ui}ProTracker

Dziwny modek [ jak wszystkie jego :)) ]

@{i}Tytuî:@{ui}Dojebus
@{i}Typ:@{ui}HardCore
@{i}Fromat:@{ui}ProTracker

Klasyka gatunku byî w slajdzie "De Demo"

@{i}Tytuî:@{ui}EgiptTrance
@{i}Typ:@{ui}Trance-Chip
@{i}Fromat:@{ui}ProTracker

Fajny...

@{i}Tytuî:@{ui}Gitarówa
@{i}Typ:@{ui} XTD ;)
@{i}Fromat:@{ui}ProTracker

XTD zaraziî go gitarami ;)))

@{i}Tytuî:@{ui}Kaîîî
@{i}Typ:@{ui}Rave
@{i}Fromat:@{ui}ProTracker

Jest OKi :)

@{i}Tytuî:@{ui}Maîy mixik
@{i}Typ:@{ui} DiskoPolo ;D
@{i}Fromat:@{ui}ProTracker

Coô a`la Boys , Milano !!

@{i}Tytuî:@{ui}Przâôniczka
@{i}Typ:@{ui}Hymn Îodzi
@{i}Fromat:@{ui}ProTracker

Z naszego Interka o Îodzi

@{i}Tytuî:@{ui}szîa
@{i}Typ:@{ui}old-shoool 
@{i}Fromat:@{ui}ProTracker

Kto to jeszcze pamiëta ?

@{i}Tytuî:@{ui}Winter
@{i}Typ:@{ui}X-Mas mod
@{i}Fromat:@{ui}ProTracker

Dzwoniâ %-)

@{i}Tytuî:@{ui}Zasiali
@{i}Typ:@{ui}Old-Skool
@{i}Fromat:@{ui}ProTracker

Przybyli .... zobaczyli..

@{i}Tytuî:@{ui}Popcorn
@{i}Typ:@{ui}HardCoreŰar
@{i}Fromat:@{ui}ProTracker

@{b}HardCore will never ever die !!
@{ub}
@endnode
